El Siglo нерухомість Коста Бланка SL є сімейний агентство нерухомості бізнес, який пропонує індивідуальне обслуговування та угод з перепродажу і нових будівельних нерухомості на Коста Бланка південь і прилеглих районів. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб знайти найкраще співвідношення ціни нерухомості на Коста Бланка і працювати пліч-о-пліч з другом довіряти однодумців компаній з нерухомості і девелоперів запропонувати більше різноманітності і вибору для наших шановних клієнтів. Крім того, якщо ви віддаєте перевагу ви можете надіслати електронною поштою список ваших точних вимог власності і максимальний бюджет, що дозволяє за 11% додаткової щоб покрити податкові та судові витрати покупки вторинної нерухомості в Іспанії з наявними або близько 14%, якщо ви вимагають фінансування через іспанської іпотеки. Потім ми прагнемо знайти вибір властивостей, які відповідають вашим критеріям готовий до вашої інспекційної поїздки.

Ви можете по електронній пошті нам в info@elsigloproperties.com будь-який час або використовувати Зворотній зв'язок Посилання задати будь-які інші питання, ви можете мати, і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Зима Години роботи: з понеділка по п'ятницю з 10 до 6 вечора - Закрите суботу / неділю - Однак переглядів доступні в вихідні дні з попереднього повідомлення.

Літні години роботи: з (липень і серпень) з понеділка по п'ятницю 10 ранку - 5 вечора Закрито суботу / неділю - Однак переглядів доступні в вихідні дні з попереднього повідомлення.

Ви можете, як дивитися наш мобільний / сайт смартфон на http://www.elsigloproperties-mobile.com або просто сканувати наш штрих-код: (Просто скачати безкоштовно "QR сканер, а потім використовувати ваш мобільний камеру / смартфон для сканування наш штрих-код нижче центру) - вам буде автоматично взяті в наш новий мобільний веб-сайт. Простий і зручний спосіб, щоб переглянути всі властивості на ходу.

Будь ласка, перегляньте наш новий Facebook
Натисніть «Мені подобається», щоб ми могли збільшити наші рейтинги, велике спасибі.

Натисніть на посилання, щоб право: https://www.facebook.com/PropertiesElSiglo

"Ель Siglo 'позначає' The Century»

Ви можете відвідати нас в нашому офісі, розташованому на вулиці Мар, Edificio Фару, № 11 поверху на знаменитій Кабо Роиг просто дорога від BUSHWACKA австралійського пабу вниз провулку по сусідству з пабом королеви Вікторії. Ми рекламуємо всі наші властивості від цієї посади і через інші місцеві засоби вгору і вниз на Коста Бланка ПБК. Ви також можете подивитися наші властивості на різних веб-порталів, таких як Kyero.com, майнових залів і наш новий сайт мобільного телефону на http://www.elsigloproperties-mobile.com . Тепер ми пропонуємо новітні технології для всіх клієнтів з мобільними / смартфонів, що використовують унікальні піддаються QR коди для кожної властивості, показаному на нашому звичайному сайті. Це дозволяє покупцям розглядати наші властивості на ходу з інформацією в тому числі кольорових фотографій, опис, ціни і наші реквізити. Так само, як важливо для наших продавців, як цієї нової технології буде звичайно залучити більше потенційних покупців.

Співпрацюючи з іншими агентами надійний нерухомості, ми можемо перейти на деякі з кращих можливих властивостей, доступних, багатьох нижче ціни ринкової вартості. El Siglo нерухомість пропонує якісне, ввічливе і професійне обслуговування на 12:59 основі, без тиску взагалі, щоб зробити покупку. Найголовніше, ми завжди уважно прислухаємося до Ваших вимог та покаже вам тільки властивості, які відповідають цим критеріям.

Будь ласка, подивіться на фотографії нижче, які показують, доброзичливий персонал, що працює на властивості Ель Siglo Коста Бланка SLU, наш просторий сучасний офіс в Кабо Роч і деякі види послуг, що ми. (Просто натисніть на фото, щоб збільшити).

[Слайд

У цій нинішній обстановці ми розуміємо, що наші клієнти шукають найкращою ціною в кращих місцях, тому ми постійно шукаємо і поговоривши з власниками власності, які прагнуть продавати за розумними ринковими цінами, відбиваючим вплив поточного економічного клімату.

Тепер ми відчуваємо, це хороший час, щоб купити іспанську будинок з цін на нерухомість дійсно низька, можливо, їх низька вони були протягом багатьох років, приймаючи до уваги економічний спад, який був відчував у всьому світі, ми вважаємо, що це нині демонструє ознаки відновлення.

Це прекрасний час, щоб купити будинок вашої мрії, будь то для життя, інвестицій або оренди. Ми хотіли б запросити Вас прийняти час, щоб подивитися через наш портфель нерухомості.

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі і вітати Вас в Іспанії.

Колін Девід і Мері Turton (Власники)

El Siglo нерухомість Коста Бланка SL

Edificio Фару, Калле Мар, № 11, Планта Баха, Кабо Роч,

03189, Оріуела Коста, Аліканте, Іспанія

Тел: 966844855 Факс: +966 844 860 Колін м / б: 696021986 Марі м / б: 675027661

Twitt