Ель Siglo Властивості Коста Бланка SLU є сімейний агентство нерухомості підприємство, яке пропонує персональний сервіс та угод з перепродажу та нових будівельних об'єктів, включених в Коста Бланка південь і прилеглих районів. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб знайти краще співвідношення ціни і якості нерухомості на Коста Бланка і працювати пліч-о-пліч з одним довіряти однодумців компаній з нерухомості і девелоперів запропонувати більше різноманітності і вибору для наших шановних клієнтів. Або, якщо ви віддаєте перевагу ви можете надіслати електронною поштою список Вашим вимогам власності і максимальний бюджет, що дозволяє за 11% додатково, щоб покрити податкові та судові витрати купівлю вторинної нерухомості в Іспанії з готівкою або близько 14%, якщо вам вимагають фінансування через іспанської іпотеки. Потім ми докладаємо всіх зусиль, щоб знайти вибір нерухомості, які відповідають зазначеним критеріям готові до інспекційної поїздки.

Ви можете по електронній пошті нам в info@elsigloproperties.com будь-який час або використовувати посилання Зв'яжіться з нами, щоб задати будь-які інші питання ви можете мати, і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Зима Години роботи: з понеділка по п'ятницю 10 ранку до 6 вечора - Закрите суботу / неділю - Однак переглядів доступні у вихідні дні з попереднього повідомлення.

Літні години роботи: з (липень і серпень) з понеділка по п'ятницю з 10 до 3 вечора і знову 4 вечора до 6 вечора - Вихідний день субота / неділя - Однак переглядів доступні у вихідні дні з попереднього повідомлення.

Вам може сподобатися, щоб подивитися наш мобільний / сайту смартфон на http://www.elsigloproperties-mobile.com або просто сканувати наш штрих-код: (Просто завантажити безкоштовно "QR сканер, то використовувати ваш мобільний / смарт камеру телефону для сканування наш штрих-код нижче центру) - вам буде автоматично взяті в наш новий мобільний веб-сайт. Простий і легкий спосіб, щоб переглянути всі властивості в русі.

Будь ласка, перегляньте наш новий Facebook
Натисніть "Мені подобається", щоб ми могли збільшити наші рейтинги, велике спасибі.

Натисніть на посилання направо: https://www.facebook.com/PropertiesElSiglo

"Ель Сигло 'позначає' The Century"

Ви можете відвідати нас в нашому офісі, розташованому на вулиці Мар, Edificio Фару, № 11 першому поверсі на знаменитій Кабо Роиг просто дорога від BUSHWACKA австралійського пабу вниз по сусідству провулка в паб Queen Victoria. Ми рекламуємо всі наші властивості від цієї посади і через інші місцеві засоби вгору і вниз по Коста Бланка ПБК. Ви також можете побачити наші властивості на різних веб-порталів, таких як Kyero.com, SpainPropertyPortal.com і наш новий сайт з мобільного телефону на http://www.elsigloproperties-mobile.com . Тепер ми пропонуємо новітні технології для всіх клієнтів з мобільними / смартфонів за допомогою унікальних піддаються QR-коди для кожної властивості, показаної на нашому звичайному веб-сайті. Це дозволяє покупцям, щоб подивитися наші об'єкти на ходу з інформацією, включаючи кольорові фотографії, опис, ціни і наші контактні дані. Так само, як важливо для наших продавців, ця нова технологія буде звичайно залучити більше потенційних покупців.

Співпрацюючи з іншими довіреними агентами нерухомості, ми можемо перейти на деякі з кращих можливих властивостей доступні, багато нижче цін ринкової вартості. El Siglo Властивості пропонує якість, доброзичливе та професійне обслуговування на 12:59 основі, без тиску взагалі, щоб зробити покупку. Найголовніше, ми завжди уважно прислухаємося до ваших специфічним вимогам, і покаже вам тільки властивості, які відповідають цим критеріям.

Будь ласка, погляньте на фотографіях нижче, які показують доброзичливий персонал працює в Ель Siglo властивостей Коста Бланка SLU, наш просторий сучасний офіс в Кабо Роиг і деякі погляди, що надаються нами. (Просто натисніть на фото, щоб збільшити).

[Слайд

У цій нинішній обстановці ми розуміємо, що наші клієнти шукають найкращу ціну в кращих місць, тому ми постійно шукаємо і говорити з власників, які хочуть продати за розумними ринковими цінами, що відображає вплив поточної економічної ситуації.

Тепер ми відчуваємо, це гарний час, щоб купити іспанську будинок з цін на нерухомість дійсно низьких, можливо, їх низька вони були протягом багатьох років, з урахуванням рецесії, яка була відчував у всьому світі ми відчуваємо, що в даний час демонструє ознаки відновлення.

Це прекрасний час, щоб купити будинок вашої мрії, будь то для вітальні, інвестицій або дохід від оренди. Ми хотіли б запросити Вас взяти деякий час, щоб ознайомитися з нашими короткими портфеля нерухомості.

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі і вітати Вас в Іспанії.

Колін Девід (власник) Марі Turton (Офіс-менеджер)

Ель Siglo Властивості Коста Бланка SLU

Едіфіс Фару, Калле-Мар, № 11, Планта Баха, Кабо Роиг,

03189, Оріуела Коста, Аліканте, Іспанія

Тел: 966 844 855 Факс: 966844860 Колін м / б: 696021986 Марі м / б: 675027661

Йди