El Siglo Властивості Коста Бланка SLU є сімейний агентство нерухомості бізнес, який пропонує індивідуальне обслуговування і займається перепродажем і нових будівельних нерухомості на Коста Бланка південь і прилеглих районів. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб знайти найкраще співвідношення ціни нерухомості на Коста Бланка і працювати поряд з іншими довіряти однодумців компаній з нерухомості і девелоперів запропонувати більше різноманітності і вибору для наших шановних клієнтів. Або, якщо ви віддаєте перевагу ви можете надіслати електронною поштою список Вашим вимогам власності та максимального бюджету, що дозволяє за 11% додаткової для покриття податкових та судових витрат покупці вторинної нерухомості в Іспанії з готівкою або близько 14%, якщо ви вимагають фінансування через іспанської іпотеки. Потім ми прагнути знайти вибір властивостей, які відповідають критеріям готовий до вашої інспекційної поїздки.

Ви можете по електронній пошті нам в info@elsigloproperties.com будь-який час або використовувати Зворотній зв'язок Посилання задати будь-які інші питання ви можете мати, і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Зима Години роботи: з понеділка по п'ятницю 10 ранку до 6 вечора - Закрите суботу / неділю - Однак переглядів доступні у вихідні дні з попереднього повідомлення.

Літні Години роботи: (липень і серпень) з понеділка по п'ятницю 10 ранку - 5 вечора Закрито суботу / неділю - Однак переглядів доступні у вихідні дні з попереднього повідомлення.

Ви можете, як дивитися наш мобільний / сайт смартфон на http://www.elsigloproperties-mobile.com або просто переглянути наш штрих-код: (Просто скачати безкоштовно "QR сканер, а потім використовувати ваш мобільний камеру / смартфон для сканування наш штрих-код нижче центру) - вам буде автоматично взяті в наш новий мобільний веб-сайт. Простий і легкий спосіб, щоб переглянути всі властивості на ходу.

Будь ласка, перегляньте наш новий Facebook
Натисніть "Мені подобається", щоб ми могли збільшити наші рейтинги, велике спасибі.

Натисніть на посилання, щоб право: https://www.facebook.com/PropertiesElSiglo

'El Siglo' позначає 'The Century "

Ви можете відвідати нас в нашому офісі, розташованому на вулиці Мар, Edificio Фару, № 11 поверху на знаменитій Кабо Роиг просто дорога від BUSHWACKA австралійського пабі провулку по сусідству в паб Queen Victoria. Ми рекламуємо всі наші властивості від цієї посади і за допомогою інших місцевих торгових точках вгору і вниз по Коста Бланка ПБК. Ви також можете побачити наші властивості на різних веб-порталів, таких як Kyero.com, майнових Showrooms і наш новий сайт мобільного телефону на http://www.elsigloproperties-mobile.com . Тепер ми пропонуємо новітні технології для всіх клієнтів з мобільними / смартфонів, що використовують унікальні піддаються QR-коди для кожної властивості, показаному на нашому звичайному сайті. Це дозволяє покупцям розглядати наші властивості на ходу з інформацією, включаючи кольорові фотографії, описи, ціни і наші реквізити. Так само, як важливо для наших продавців, як цієї нової технології буде звичайно залучити більше потенційних покупців.

Співпрацюючи з іншими агентами надійний нерухомості, ми можемо перейти на деякі з кращих можливих властивостей, доступних, багатьох нижче цін ринкової вартості. El Siglo Властивості пропонує якість, доброзичливе та професійне обслуговування на 12:59 основі, без тиску взагалі, щоб зробити покупку. Найголовніше, ми завжди уважно прислухаємося до ваших специфічними вимогами і покаже вам тільки властивості, які відповідають цим критеріям.

Будь ласка, погляньте на фотографіях нижче, які показують доброзичливий персонал, що працює на властивості El Siglo Коста Бланка SLU, наш просторий сучасний офіс в Кабо Роиг і деякі види послуг, що ми. (Просто натисніть на фото, щоб збільшити).

[Слайд

У цій нинішній обстановці ми розуміємо, що наші клієнти шукають найкращу ціну в найкращих місцях, тому ми постійно шукаємо і поговоривши з власників, які зацікавлені у продажу за розумними ринковими цінами, відбиваючим вплив поточного економічного клімату.

Тепер ми відчуваємо, це хороший час, щоб купити іспанську будинок з цін на нерухомість дійсно низькі, можливо, їх низька вони були протягом багатьох років, враховуючи економічний спад, який був відчувається в усьому світі, ми вважаємо, що це зараз демонструє ознаки відновлення.

Це прекрасний час, щоб купити будинок своєї мрії, будь то для життя, інвестицій або оренди. Ми хотіли б запросити Вас взяти деякий час, щоб ознайомитися з нашими короткими портфеля нерухомості.

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі і вітати Вас в Іспанії.

Колін Девід (власник) Марі Turton (Офіс-менеджер)

El Siglo Властивості Коста Бланка SLU

Едіфіс Фару, Калле Мар, No 11, Планта Баха, Кабо Роиг,

03189, Оріуела Коста, Аліканте, Іспанія

Тел: 966844855 Факс: +966 844 860 Колін м / б: 696021986 Marie м / б: 675027661

Твіт